Register

Araç Giydirme

ARAÇ GİYDİRME


Reklam sektörünce çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. bu çeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları hem zaman açısından hem de fiyat açısından maalesef ki firmaları zorlamaktadır. Ritma Medya olarak, fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecrasının Araç Giydirme olduğunu düşünüyoruz. Araç Giydirme ( Araç Üstü Reklam ) işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı vardır.
Bu araç ister şahsi aracınız olsun ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı amaçlı ) bir araç olsun. Bu araç her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır. Bu sebepten dolayı Araç Giydirme reklamı çok önemlidir. Araç Giydirme için ayıracağınız bütçe Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kurumlarına verdiğiniz bütçenin çok altındadır.

Bir defaya mahsus vereceğiniz bu ücret karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 5-7 yıla kadar kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana gelecektir ve görseli yani aracın üstündeki imajı değiştirmek gerekecektir.
Görüldüğü üzere bir defaya mahsus ödemesini yaptığınız araç reklamını 7 yıla kadar kullanabiliyorsunuz. Firma araçları olup ta Araç Reklamı yaptırmayanların sayısı gün geçtikçe azalmaktadır. Bu da Araç Giydirmenin ne kadar başarılı olduğunun bir ispatıdır.
Araç Giydirme konusu hakkında www.ritmamedya.com web sitemizde tüm Araç Giydirme örneklerimizi görebilirsiniz. Bu örnekler içinde Araç Giydirme ile ilgili tüm çeşitleri bulabilirsiniz.
Araçların sadece kapı kısımlarına Komple Araç Giydirme, Araç Logo Uygulaması, Bölgesel Araç Giydirme, Komple Araç Kaplama gibi tüm örnekler mevcuttur. İç mekan kalitesinde yapılan dış mekan dijital baskılarımızda uygulanan laminasyon hem baskıyı korumakta hemde uygulama öncesi hemde uyulama sonrası kaliteyi düşürmemekte olup 24 ay ürün ve servis garantisi devam etmektedir.