Kutu Harf Tabela

Firmanızın ihtiyacı doğrultusunda pleksi, alüminyum, paslanmaz fileli, kompozit gibi malzemelerden kaliteden ödün vermeden tamamen el işçilği ile en düşük maliyette kutu harf tabela üretiyoruz.Işıklı, kutu harf, pleksi kutu harf, kayan yazı, pilon, metal harf, led ve totem tabela sistemleri ile farklı çözümler sunuyoruz.

Işıklı Tabela

Tabelalar mağazanızın veya ofisinizin en önemli parçasıdır. Firmanızın ihtiyacı doğrultusunda yapacağımız ışıklı tabela çten led aydınlatmalı veya led florasan aydınlatmalı olarak üretime alıyoruz. Hem kaliteden ödün vermiyoruz. Hem de elektrik sarfiyatından kurtarıyoruz.Işıklı, kutu harf, pleksi kutu harf, kayan yazı, pilon, metal harf, led ve totem tabela sistemleri ile farklı çözümler sunuyoruz.

Branda & Polykarbon Tabela

Firmanıza branda (vinyl) germe yöntemiyle yapılan eski yöntem tabelalardan biridir. Dileğiniz doğrultusunda içten florasan aydınlatmalı üretime alabiliriz. Üzerinde iç mekan kalitesinde dış mekan baskı uygulayarak kalitesini maximum seviyede artırıyoruz. Dilerseniz folyo uygulama olarak da üretime alıyoruz.