Boru Direkli Totem

Boru direkli totemin ölçülerine göre değişiklik gösterebilen çapta farklı uzunluklarda direkler ile üretilir. Totem kafası diye tabir ettiğimiz bölüm tabelalardaki gibi çeşitlilik gösterebilir. Örneğin Kompozit zemin üzerine pleksi kutu harf veya içten ışıklı vinil totem gibi.

Kompozit Totem

Kompozit totemlerin hem ayağı hem kafası kompozitten üretilir. Profilden üretilen şase üzerine kompozit kaplanarak üretilen totemin dekupe oyma, pleksi kutu, aluminyum fileli harf ve aluminyum harf gibi uygulamaları olduğu gibi düz kompozit üzerine baskılı folyo kaplanarak da üretilebilir.

Raket Totem

Raket totem genellikle kompozit veya aluminyumdan üretilir. Yolun kısmen dışından yola doğru eğimli veya çıkıntılı olarak tasarlanan totemlerin geneline raket totem denir.

Pilon Totem

Pilon totem tabandan tavana ekstradan herhangi bir çıkıntısı olmayan totem çeşitleridir. genellikle aluminyum veya kompozit malzemeden profil şase üzerine giydirme olarak üretilir. Totemler işletmenizin konumunun daha belirgin hale gelmesi ve özellikle cadde ve sokak kenarlarında markanızın tanıtımı gibi bir çok amaç ile kullanılan tanıtım ürünleridir. Totemlerin reklam ve tanıtım sektöründeki önemi her geçen gün artmakla birlikte yerel reklam seçeneklerinin başında gelmektedir.